Ptejte se: +420 770 110 650


 

Tuk začíná mizet po zázračném jídle okamžitě!

Neexistuje nic rychlejšího po čem byste tak rychle zhubla. Převratné jídlo vymysleli v Brně.

proteinová dieta KetoFit

 

Každá z nás si určitě prošla spoustou hubnoucích metod. Omezení jídla, neskutečná dřina ve fitku i pochybné zahraniční diety. A to vše bez slibovaného efektu. Zkoušíte to pořád dokola a kil se ne a ne zbavit? Tak čtěte dál, za pár měsíců se tomu budete smát.

Brněnské firmě KetoFit se podařilo vyvinout unikátní jídla, která zajistí extrémně rychlé hubnutí bez hladovění a bez náročného sportu.

Za bezkonkurenční účinnost těchto jídlel při hubnutí může chemický proces v těle zvaný ketóza. Ten nastartujete a dále udržujete přípravou přesně specifických jídel. Není to ovšem tak snadné, je třeba perfektně znát složení jídel, správné množství sacharidů a účinky různých složek stravy. V KetoFit to ženám velice usnadnili – vyvinuli desítky jídel, která umí ketózu v těle spustit a zajistit tak extrémně rychlé hubnutí.

Zaručená kila dole během pár dní

Účinnost jídel KetoFit při hubnutí je až neskutečná. Stačí jíst denně 5 jídel KetoFit a za pár dní vám začnou padat kalhoty. Okolí si začne všímat, že se na vás něco mění. Ano, opravdu je to tak rychlé. 

proteinová dieta KetoFit zhubla

Jak ketóza, která požírá tuky, funguje?

Princip je v zásadě jednoduchý. Základní pohonnou látkou pro tělo jsou sacharidy (energie). Pokud ale tělu tyto sacharidy přestaneme dodávat, začne si vytvářet takzvané ketolátky, které umí získat energii z tuků. Tím má tělo zaručenou energii na své fungování a zároveň dochází k extrémnímu úbytku tuků–hubneme. A to z pohodlí domova, z práce, z dovolené, neustále, každou minutu. A co je nejkrásnější? Nehladovíte, jíte pravidelně 5x denně chutná jídla KetoFit. Zdá se to být až nemožné, ale odborníkům z KetoFit v Brně se to podařilo.  Více o principu proteinové diety zde.

Vybírat si můžete z desítek chutných jídel pro ryché hubnutí

Hubnutí nebylo nikdy zábavnější a chutnější. Pochutnáte si například na žampionové polévce, můžete si připravit skvělou omeletu, když budete na cestách oceníte lahodný koktej s více než 25 příchutěmi. A pokud musíte sladké, tak i na vás v KetoFit mysleli - v nabídce jsou proteinové tyčinky s čokoladovou příchutí, nebo pravá čokoláda bez cukru. 

Podívejte se ne kompletní sortiment jídel KetoFit zde

 

proteinová jidla KetoFit eshop

 

proteinové tyčinky KetoFit

Zní to dobře, co myslíte?

Pokud i vás trápí kila navíc, tak není nic snažšího, než si jídla KetoFit objednat. Až se za pár týdnů ohlédnete zpět, pousmějete se, jak to bylo snadné.

Nyní si vyberte redukční plán,
nebo jednotlivá jídla. 
 

 

Hubnutí KetoFit - redukční plánHubnutí s KetoFit - jídla

 

 

 

Hubnutí KetoFit - hodnocení Heureka

 

Garance hubnutí

KetoFit garantuje úbytek tukové tkáně.
Další garancí toho, že dieta KetoFit účinkuje, jsou tisíce spokojených klientek
z České republiky i Slovenské republiky, které úspěšně zhubly, tisíce fanynek na Facebooku,
diskuzních fórech a dalších sociálních sítích. 

Věříme, že i vy budete maximálně spokojené s výsledky hubnutí. 

Nebudete-li spokojená s účinkem hubnutí
s dietou KetoFit do 14 dní, vrátíme vám peníze. 

Vstoupit do e-shopu

 

 

 

 

 

 

 

 

13102 hodnocení
4.3

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den