Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové tyčinky

Opravdové low-carb proteinové tyčinky, kterými mohu nahradit jedno jídlo, když nestíhám.

 

Určitě znáte ty chvíle, kdy vás za pochodu přepadne hlad nebo chuť na něco dobrého, ale nemáte v okolí žádný obchod, který by nabízel nějakou zdravou, avšak chutnou svačinku. To už se vám ale stávat nemusí, pokud si s sebou do tašky přibalíte jednu nebo dvě proteinové tyčinky KetoFit. Jsou chutné, syté a uzpůsobené pro nízkosacharidovou dietu, takže váš hubnoucí proces nejen nenaruší, ale dokonce jej podpoří.

Jak napovídá samotný název, základem našich proteinových tyčinek jsou vysoce kvalitní bílkoviny, díky čemuž se perfektně hodí i pro sportovce, kteří hledají rychlé jídlo po náročném výkonu. Tyčinka vám však nedodá pouze bílkoviny, ale také spoustu zdravé vlákniny, která je nezbytnou složkou každého jídelníčku, jelikož zajišťuje správné trávení a udržuje ve střevech zdravou mikrofloru.

Rozdíl mezi low-carb proteinovými tyčinkami KetoFit a těmi, které běžně koupíte v obchodech však nespočívá pouze v jejich unikátním složení, ale také v jejich velikosti. Každá z nich, nehledě na zvolenou příchuť, váží úctyhodných 60 gramů, díky čemuž není pouze dobrou svačinkou, ale také snídaní, obědem či večeří, a to jak během hubnoucí, tak i redukční fáze vašeho zvoleného programu.

Aby vám naše tyčinky nezevšedněly, připravili jsme pro vás hned pět různých příchutí, a to jemnou vanilkovou, mléčnou, arašídovou, lahodné cappucino a pak také kokos a čokoládu. Díky tomu si mezi nimi snadno najdete své favority, které si s sebou budete brát jako svačinku do práce či na cesty nebo do fitka jako sladkou a výživnou odměnu. Nemusíte se však omezovat pouze na jednu příchuť, v nabídce máme i speciální balíček, ve kterém najdete mix příchutí, které mají naše klientky nejraději.

Pokud jste se tedy ketonové diety doposud obávala kvůli tomu, že byste musela trávit hodiny hledáním a přípravou nových pokrmů, tak je můžete klidně hodit za hlavu. K přípravě jídel Ketofit, která pochopitelně zahrnují i naše proteinové tyčinky, recept nepotřebujete. Tím pádem ušetříte spoustu času, energie i sil, které byste jinak musela investovat do nákupů a vaření, a můžete je investovat do sebe a své cesty za štíhlou figurou.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den
 
 
banner