Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové smoothie

Proteinové Smoothie KetoFit je stoprocentně veganský produkt, který byl kompletně vyvinut a vyroben u nás v České republice, Jedinečná chuť pečlivě sestavené kombinace banánu, kokosu, chia a konopných semínek si vás naprosto získá.

 

Snažíte se šetřit čas, a tak hledáte plnohodnotnou veganskou náhradu klasického jídla? Nemusíte chodit daleko! Proteinové smoothie KetoFit plně nahradí snídani, oběd i večeři a navíc neobsahuje žádné živočišné složky. Jedná se tedy o stoprocentně veganský produkt, který byl kompletně vyvinut a vyroben u nás v České republice, a je tím pádem i tuzemský.

Ať už se stravujete vegansky nebo ne, naše proteinovým smoothie si můžete dopřávat jako rychlou náhražku běžného jídla kdykoliv během celého dne. Znamená to tedy, že můžete od rána do večera pít pouze toto smoothie, a to dokonce po dobu až tří týdnů. Díky jeho lahodné chuti banánů a kokosu současně uspokojíte své chuťové pohárky a přitom podpoříte hubnutí.

Znáte ten problém, když jediný obchod v okolí má pouze veganské sušenky, sáček arašídů a stará jablka? Teď už může jíst kvalitně. Smoothie KetoFit si připravíte za 3 minuty: Nalijete – nasypete – zatřepete ... a jídlo je hotové. Chytré jídlo plné extra kvalitních proteinů vás nabije vitalitou na celý den přitom skvěle zasytí. Bílkoviny, které nutričně tvoří 60 % tohoto nápoje, jsou izolované z hnědé naklíčené rýže a z žlutého hrachu, díky čemuž vašemu organismu dodají kompletní spektrum esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytné pro jeho správné fungování. Veganské proteinové smoothie KetoFit však není pouze skvělým zdrojem proteinů, ale také vlákniny.

Za její bohatou rozmanitost můžeme vděčit ingrediencím, jako jsou banány, chia a konopná semínka, ječné beta-glukany a indický jitrocel neboli psyllium. Dostatečný příjem a rozmanitost vlákniny totiž podporují zdraví střevní mikroflóry a tím i správnou funkci imunitního systému. Obojí je nezbytné jak při hubnutí, tak i při běžném stravovacím režimu. Smoothie organismus celkově podporuje také 26 různými vitamíny a minerály.

Proteinové smoothie se však nestane vaší oblíbenou sladkou dobrůtkou jen proto, že podpoří vaše hubnutí. Obrovskou předností je příprava  během pár vteřin - obzvlášť s shakerem Ketofit, díky kterému je  promíchávání mnohem rychlejší a důkladnější. To znamená, že si smoothie připravíte bez jakýchkoliv komplikací, ať už jste doma, v práci, na cestách nebo třeba v posilovně.

Se zdlouhavými nákupy a taháním těžkých tašek plných ovoce se tím pádem můžete rozloučit. Náš prášek stačí jen nasypat do vody nebo kokosového či mandlového mléka, protřepat a smoothie je na světě. Není tedy divu, že se právě naše smoothie snadno stane vaším nejoblíbenějším smoothie pod sluncem.

Opravdoví vyznavači moderní veganské stravy ale mohou žít výhradně jen na tomto veganském smoothie! Klidně si smoothie připravte pětkrát denně místo běžného jídla.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den
 
 
banner