Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové koktejly pro rychlé hubnutí

Chcete si ráno přispat? Nestihli jste si připravit oběd do práce? Pak jsou pro vás ideální volbou proteinové koktejly, které si zamilujete hlavně díky jejich rychlé přípravě a lahodné chuti. Obsahují nejen dostatek bílkovin, ale také  spektrum vitamínů a minerálů.

Proteinový koktejl KetoFit 50 sáčků, 1250 g

2 310,00 Kč
Koupit
 
 

Chcete si ráno přispat? Nestihli jste si připravit oběd do práce? Pak jsou pro vás ideální volbou proteinové koktejly, které si zamilujete hlavně díky jejich rychlé přípravě a lahodné chuti. Během ketodiety představují dokonalou alternativu ke klasickému jídlu, jelikož obsahují nejen dostatek bílkovin, ale také kompletní spektrum vitamínů a minerálů, které jsou pro lidský organismus nezbytné.

Naše proteinové nápoje na hubnutí si můžete dopřávat kdykoli během dne, ať už hledáte rychlou snídani, rychlý oběd nebo vydatnou večeři. Keto koktejly vám navodí pocit sytosti, který vydrží dvě až tři hodiny, tedy stejně tak dlouho, jako kdybyste snědla běžné jídlo. Na rozdíl od něj ho však připravíte během pár minut. Stačí, když jej spolu se zvolenou příchutí nasypete do shakeru, přidáte vodu či mléko, důkladně protřepete a můžete pít.

Nemusíte se bát, že by vám naše koktejly na hubnutí po pár dnech zevšedněly. U nás totiž můžete vybírat ze šestnácti různých příchutí, díky čemuž se proteinová dieta  v rámci programu KetoFit stává nejen velmi účinnou, ale také chutnou cestou k vaší vysněné postavě. Už se nemusíte trápit nákupem všemožných zdravých potravin, o kterých jste nikdy neslyšela. S námi to zvládnete hravě a efektivně!

Účinky proteinových koktejlů na hubnutí KetoFit však nepocítíte pouze na své figuře, ale i na pleti. Jejich bohatý obsah vitaminů, a to zejména skupiny B, z nich dělá skvělé pomocníky v péči o vlasy, nehty i pokožku, jelikož zajišťuje zdravou pigmentaci a mladistvý vzhled. Od ostatních hubnoucích koktejlů se navíc liší v tom, že příznivě ovlivňuje imunitní systém, což je při jakékoliv razantní úpravě jídelníčku velice důležité.

U proteinových nápojů KetoFit můžete počítat s čistě přírodním složením, které vám zajistí optimální přísun vlákniny a bílkovin a současně minimum sacharidů, jenž je pro maximální účinnost ketodiety naprosto kritické. Tak na co čekáte? Vyberte si svůj redukční plán a pusťte se s námi do hubnutí ještě dnes!* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den
 
 
banner