Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové kaše pro rychlé hubnutí

Přepadly vás během diety obrovské chutě na sladké, které nedokážete utlumit? S KetoFit si můžete dopřávat výborné proteinové kaše ve 12 příchutích, které vaši mlsnou spolehlivě zaženou a na rozdíl od běžných sladkých kaší dlouhodobě zasytí a dodají esenciální živiny.

Proteinová krupičná kaše 250 g, 10 porcí

605,00 Kč
Koupit
 
 

Přepadly vás během diety obrovské chutě na sladké, které nedokážete utlumit? To ani nemusíte! V rámci redukčního programu KetoFit si můžete dopřávat výborné proteinové kaše, které vaši mlsnou spolehlivě zaženou a zároveň podpoří účinek vašeho hubnoucího plánu. Na rozdíl od běžných sladkých laskomin se totiž může chlubit tím, že vás dlouhodobě zasytí a navíc vašemu tělu dodá plno důležitých živin.

Z hlediska složení spočívá hlavní přednost našich proteinových kaší zejména ve vysokém obsahu vlákniny a vysoce kvalitního, biologicky aktivního proteinu, jenž je zárukou dlouhotrvajícího pocitu sytosti. Stejně tak jako v ostatních potravinách a proteinových doplňcích, které v rámci programu KetoFit nabízíme, v nich najdete pouze nepatrné množství sacharidů, což je základní předpoklad pro to, aby vaši ketonovou dietu dokázaly podpořit.

Nezapomínáme ale ani na vitaminy a minerály, které jsou jak při redukci váhy, tak i za běžných podmínek velice důležitou složkou stravy. Spousta z nich totiž v těle zaujímá roli takzvaných antioxidantů, které se podílejí na udržování správného fungování celého organismu. Taktéž prospívají  imunitnímu systému, pomáhají předcházet předčasnému stárnutí a podporují zdraví a pěkný vzhled kůže, vlasů i nehtů.

Nemusíte se bát, že by vás naše proteinové kaše rychle omrzely nebo vám dokonce nechutnaly. Můžete totiž vybírat mezi čoko kaší nebo krupičnou kaší, do které si následně přimícháte některou z dvaceti čtyř různých příchutí. K jakékoliv denní době či příležitosti vám tím pádem bude stačit jediná proteinová kaše - recenze a zkušenosti našich zákaznic si můžete přečíst v sekci Vaše příběhy.

Kaši si oblíbíte také z toho důvodu, že ji budete mít připravenou za pár minut. Stačí jen v malém množství vody rozpustit zvolenou příchuť, dolít vodou či mlékem, přisypat prášek, vše protřepat, přelít do misky a po uplynutí tří minut se můžete pustit do jídla. K přípravě naší proteinové kaše recepty ani nákupy jednoduše nepotřebujete, díky čemuž se pro vás stane dokonalým parťákem, ať už jste doma, v práci či na cestách.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den
 
 
banner