Ptejte se: +420 770 110 650


Proteinová dietaProteinová dieta  

Proteinová dieta KetoFit je jediná účinná dieta stvořená výhradně pro ženské tělo.

Úvodem je zapotřebí bez zástěrky zdůraznit, že jakákoliv dieta na zemi není správný model stravování. Některé jsou drastické, hladovějící, zatěžující orgány. Na druhou stranu, co je 14 dní diety proti mnoha letům obezity, souhlasíte?

Ale pozor, proteinová dieta KetoFit je jiná –  chrání vaše zdraví a krásu.

Proteinová dieta KetoFit je dokonalý produkt na hubnutí s jedinečným složením. Složení diety KetoFit chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. Vyhněte se vypadávání, šedinám, lámání nehtů.

Účinné produkty na hubnutí KetoFit (omelety, polévky, kaše, svíčková omáčka, chlebíkové krekry, FitKao nápoje) koupíte zde

Proč byste měli hubnout s proteinovou dietou?

Obezita přetěžuje vaše zdraví. Co je horší, že dlouhodobě. Ze zvědavosti se podívejte do kalendáře, jak dlouho jste obézní? Z dnů jsou velmi rychle roky a to je už rizikové. Zdraví máme jen jedno, s přibývajícími lety se o ně musíme starat. Obezita je rizikovým faktorem pro vznik neplodnosti u žen, hormonálních změn, onemocnění žlučníku, artritidy, dále ischemické choroby srdeční, diabetu a cévních onemocnění, karcinomu tlustého střeva atd. 

Z toho vyplývá, že kila nad normál jsou mnohem škodlivější nežli krátká a účinná proteinová dieta. Proto lékařská věda i legislativa uznávají dietu, mezi jinými proteinovou dietu, jako ozdravný proces. Mimochodem různé formy půstu jsou oblíbeným nástrojem mnoha léčitelů po celém světě. Zmínky o půstech najdeme v historických záznamech již ve starém Řecku. Udržely si své místo v mnoha rozvinutých kulturách po tisíce let. 

Přejídání a nadváha omezují v životních aktivitách. Každá klientka, která zhubla 5 kg s proteinovou dietou, prohlásila, že omládla o 10 let. 

proteinova dieta pro zeny

Proč KetoFit proteinovou dietu

Proč ne obyčejný půst nebo některou z bezpočtu starých diet? 
Půst můžete držet jen velmi krátce, aniž by poškozoval zdraví. Je s vysokou šancí jo-jo efektu. Nejúčinnější proteinové diety je možno držet až 3 týdny bez porady s lékařem. Lehkou péči Ketofit mnohem déle. KetoFit dieta je velice šetrná pro ženské zdraví a krásu – můžete ji držet, aniž by došlo k poškození zdraví, úbytku vlasů a zhoršení stavu nehtů nebo stavu zraku.


Historický základ proteinových diet vznikal v 80. letech minulého století, kdy proteinová dieta získala obrovské úspěchy. Historicky natrefíme na tyto: Dukanova proteinová dieta, Atkinsonova proteinová dieta nebo cyklická ketogenní dieta a mnohé další. Tyto proteinové diety můžeme považovat za principiální základy dnešních moderních postupů. Všechny tyto diety jsou ale příliš obecná doporučení. Pro běžného uživatele představují nebezpečí sebepoškození. Kladou veliké nároky na znalosti, nezaručují dostatečný příjem všech nezbytných živin. Návody na proteinové diety nepodléhají kontrole státních orgánů a dávají prostor chybám, které mohou mít špatný dopad nejen na průběh proteinové diety, ale i na zdraví.

Stvořit a vyrobit skutečně funkční a bezpečnou proteinovou dietu je velmi složité. Proto vás nepřekvapí, že i nákladné. A to je důvod, proč nenajdete mnoho firem, které by legálně proteinovou dietu mohly nabízet. KetoFit proteinová dieta využívá patentovaných know-how, která jí dávají unikátní vlastnosti. Vyzdvihněme: RAW Food kvalitu, která zaručuje velmi nízký glykemický index. Biologickou aktivitu klíčového proteinu. A nejvyšší syticí schopnost.

 

Začněte hubnout již dnes – kupte cenově výhodné balíčky s proteinovou dietou zde.

 

Zvládli byste držet dietu sami?
Zkuste si jednoduchý test zde.

Zjistíte, zda byste dokázali držet dietu svépomocí (počítání kalorií, tuků, cukrů atd.).


Pozn.: Ideálem je učebnicová, vyvážená, pestrá strava. K tomuto ideálu vás naše péče a KetoFit proteinová dieta dovedou. KetoFit je vědecká metoda, jak odložit nechtěná kila za pomoci vyvážené, proteinové náhrady stravy a osvojit si správné návyky stravování. KetoFit jednoduše napomůže správnému modelu stravování.


 

11796 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den