Ptejte se: +420 770 110 650


REDUKČNÍ PLÁN OPTIMAL
pro střední redukci hmotnosti

proteinová dieta redukční plán softproteinová dieta KetoFit OPTIMALproteinová dieta KetoFit OPTIMALRedukční plán OPTIMAL nabízí vyvážený poměr mezi délkou trvání a mírou úbytku váhy. Je navržen tak, abyste se s minimálním úsilím dostala na cílovou váhu. Redukční plán OPTIMAL se skládá ze dvou fází:

proteinová dieta KetoFit OPTIMAL

Přesný popis jak postupovat, najdete níže na stránce. 

Pro plán OPTIMAL doporučujeme koupit:

Balíček KetoFit, který obsahuje 144 porcí chuťově vyvážených jídel pro snadné zhubnutí a k tomu jedno balení 10 polévek KetoFit. Nic víc nebudete potřebovat.


proteinová dieta balíček KetoFitproteinové polévky KetoFit

 

 

Podrobný popis redukčního plánu OPTIMAL

Redukční plán OPTIMAL se skládá ze dvou fází, které po sobě následují:

Fáze hubnoucí - dodržujete 2 týdny

Jíte 5 jídel KetoFit každý den (začít můžete právě dnes).
Jíte 1x za 3 hodiny.
Můžete jíst jakékoliv jídlo KetoFit, všechny mají stejný účinek (kromě chuťovek).
Po fázi hubnutí musí následovat fáze stabilizační.
 

TIP: KetoFit jídla můžete již od prvního dne diety libovolně kombinovat. Někdy si můžete dopřát pouze den s koktejly, někdy si přidáte do jídelníčku omeletu, kaši, polévku či tyčinku. Záleží na vaší chutia časových možnostech. K hlavním jídlům si můžete na zahnání chuti dopřát KetoFit čokoládu Gold, FitKao či chlebíkový krekr. Dále můžete každý den zkonzumovat až 500 g povolených druhů zeleniny – syrovou nebo vařenou, ke KetoFit jídlům či mezi nimi. Jednou za 3 dny můžete KetoFit jídlo nahradit jiným bílkovinným jídlem (viz receptář na www.ketofit.cz/receptar-ketofit).

Fáze stabilizační - dodržujete 4 týdny

Jíte 5 jídel denně: 3 jídla KetoFit, 2 jídla bílkovinová.
Jíte 1x za 3 hodiny.

TIP: Základ jídelníčku ve stabilizační fázi stále tvoří KetoFit jídla. Postupně KetoFit jídla nahrazujete jinými bílkovinnými jídly. Recepty pro tato jídla najdete na  www.ketofit.cz/recepty-pro-lehkou-peci. Nejdříve do jídelníčku zařazujete masové jídlo a mléčný výrobek. Ke konci stabilizační fáze zařazujete i sacharidové potraviny.

Pozor! Běžné potraviny, které nejsou uvedeny v seznamu povolených potravin v sekci recepty vyřadí účinek KetoFit na 1–2 dny.

 

Chcete zhubnout ještě více? Vyzkoušejte redukční plán MAXI.

proteinová dieta KetoFit redukční plán MAXI

 

 

 

14075 hodnocení
4.3

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den