Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Džemy bez přidaného cukru

Obsah sacharidů od 2,4 g v porci, 100 % ovoce, bez chemie.

Nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru jsou zcela výjimečné – obsahují 100 % ovoce a nejméně sacharidů na trhu. Pokud vyhledáváte špičkovou kvalitu a chuť, hlídáte si postavu, nebo se prostě chcete vyhnout cukru, tohle je lahůdka stvořená pro vás!

 

 

Pouze ty nejlepší suroviny v džemech KetoFit bez přidaného cukru

Pro naše džemy bez přidaného cukru používáme pouze čerstvé, plně vyzrálé ovoce, z těch nejlepších lokalit. Vybrané ovoce pochází z lesů a záhonů lokálních pěstitelů. Nikoliv z hydroponických skleníků (kde se rostliny pěstují bez zeminy "ve vzduchu", aby byly co nejlevnější). Naše džemy vyrábíme v malé rodinné džemárně a samotné ovoce roste v kvalitní půdě.

 

džemy bez cukru nízkosacharidové  nízkosacharidové džemy KetoFit bez cukru

 

Prvotřídní složení s nejnižším obsahem sacharidů

Džemy bez přidaného cukru KetoFit obsahují od 2,4 g sacharidů v porci (50 g) podle druhu. To je unikátní a nejnižší obsah sacharidů na trhu. Můžete je namazat na proteinový croissant nebo naše PalaČinky. Kromě nezaměnitelné vůně a chuti jsou KetoFit džemy bez přidaného cukru dokonalé svou jednoduchostí a čistým složením.

Džemy totiž neobsahují:

  • žádný přidaný cukr
  • žádná umělá sladidla
  • ani konzervanty
  • ani barviva

Je to čistá příroda ve skleničce.
Na 100 g nízkosacharidového džemu bez přidaného cukru bylo použito rovných 100 g zralých borůvek. Už z podstaty, že se jedná o 100 % ovoce, džemy KetoFit obsahují přirozené množství vitamínů i minerálů. Borůvky jsou bohaté na vitamín C a mají vysoký obsah železa a antioxidačních látek.

 

džemy bez cukru nízkosacharidové  nízkosacharidové džemy bez cukru

Džemy bez přidaného cukru jsou vhodné při keto dietě i pro celou rodinu

Díky jedinečným parametrům a nulovému obsahu ,,bílého cukru,, jsou nízkosacharidové džemy KetoFit vhodné pro celou rodinu a hlavně pro ty nejmenší. Vaše děti je budou milovat. Sami to víme, u nás doma by pro lžičku džemu z borůvek udělali cokoliv :) Vyzkoušejte přidat například borůvkový džem KetoFit do našeho Smoothie!

Hubnete, hlídáte si postavu, stravujete se podle keto zásad? Džemy bez přidaného cukru jsou ta nejlepší volba, jak si udělat radost. Díky nízkému obsahu sacharidů si můžete džem KetoFit užívat i při keto dietě už od 1. fáze hubnoucí. 

 

džemy bez cukru nízkosacharidové  džemy bez cukru nízkosacharidové

Chuť, vůně a konzistence - čím se liší KetoFit džemy

Nízkosacharidový džem bez přidaného cukru má konzistenci "zlatý střed", tzn. není ani extra tuhý aní řídký. Namazaný na keto chlebu nebo v dezertu panna cotta krásně drží a nikam neodtéká. Samotná chuť je unikátně čistá. Není to ten klasický džem ze supermarketu, kde dominuje sladká a uměle doaromatizovaná chuť.
Džemy KetoFit jsou čisté ovoce, vychutnáte si pravost čerstvě utrženého ovoce, žádný klam. Ve srovnání s džemy ze supermarketu jsou méně sladké, s velmi výraznou, pravou vůní a chutní. Těžko se to popisuje, musíte sami ochutnat :)

  

džemy bez cukru nízkosacharidové

Mlsejte zdravě bez zbytečných cukrů

 

 

 

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den
 
 
banner