Ptejte se: +420 770 110 650


BMI kalkulačka – spočítejte si, jak jste na tom

Máte nadváhu, trpíte obezitou, nebo jste v normě? BMI (Body Mass Index – Index tělesné hmotnosti) odhalí pravdu. Pro výpočet BMI zadejte pár základních údajů do kalkulačky a hned uvidíte výsledek.

BMI kalkulačka od odborníků na výživu

Bmi kalkulačka

Nastavte vaše hodnoty

Spočítejte si svůj BMI index Muž Žena  

Váha kg


Výška cm

 

 

Před bmi kalkulačkou tuk neschováte

BMI kalkulačka slouží pro rychlý výpočet BMI indexu. Ten funguje jako jednoduchý ukazatel množství tuku ve vašem těle. Jinak řečeno, zjistíte, jak jste na tom s vaší postavou. Většina lidí spadá do kategorie „normální váha“ nebo „nadváha“, menší procento pak do rizikových kategorií „obezita“, nebo dokonce „podváha“. Podrobný přehled vidíte v tabulce níže. 

Vaše BMI výsledky: 

BMI index

klasifikace hmotnosti

<18,5

podváha

18,5-25

normální váha

25-30

nadváha

30-35

obezita 1. stupně

35-40

obezita 2. stupně

40>

obezita 3. stupně

tabulka: BMI index a jemu odpovídající klasifikace hmotnosti dospělého člověka

Jak jste na tom s váhou?

BMI 18,5-24,9 perfektní

Pokud máte ideální váhu, pohybujete se v rozmezí BMI indexu 18,5-24,9. Gratulujeme!
Cokoliv mimo tohle rozmezí si zasluhuje zvýšenou pozornost.

BMI 25-30 začněte se změnou

S hodnotou BMI 25-30 už patříte do kategorie „nadváha“ – zvažte změnu jídelníčku (třeba s pomocí osvědčených balíčků KetoFit) a více pohybu. Hubnutí a návrat k ideální váze pro vás nemusí být náročný proces. Určitě se začnete cítit mnohem lépe a zvedne se vám sebevědomí.

BMI 30+ je nejvyšší čas zhubnout

A jestli váš BMI index oznamuje dokonce obezitu (BMI 30 a víc), dělejte s tím něco bez váhání. Ve hře je vaše zdraví! BMI rychle upravíte radikálním snížením hmotnosti. Jedno z nejúčinnějších řešení je hubnoucí plán pro snížení BMI od KetoFit.

 

Jak postupovat, když mám BMI 25+?  

Vyšla Vám na BMI kalkulačce hodnota bmi větší než 25, 30 nebo dokonce ještě větší? Nezoufejte, máme pro vás velmi rychlé a snadné řešení.

Možností jak snížit BMI je spousta, od pravidelného sportu, přes změnu stravy, až po speciální lékařské zákroky. Co ale zvolit? Co je nejúčinnější? Existuje spousta měření, studií a praktických výsledků, kde je jednoznačné, že nejrychlejší změna BMI není sportem (to bychom museli denně uběhnout aleposň 20 km), ale změnou stravy. Změna stravy je ale také běh na dlouhou trať. V současné době je zaručeně nejrychlejší a nejsnadnější cesta, jak s nížit BMI, low carb stravování a ještě rychlejší varianta ketóza.

Ketózu nastolíte speciální stravou a snížením sacharidů v jídle během 1-2 dnů. Při ketóze pak dochází k okamžitém spalování tuků v celém těle při zachování svalové hmoty. Více o tomto biologickém ději si přečtěte zde. Pro spuštěné ketózy si vyberte jeden z redukčních keto plánů na snížení BMI.

Zvolte redukční BMI plán a snižte si BMI

Keto dieta (proteinová dieta ) Ketofit je ideální pro rychlé hubnutí
plán optimal
 Keto dieta lehká péče 

 

Co se stane, když BMI nesnížím?
Můžete vážně ohrozit své zdraví.

Mezi typická vážná zdravotní rizika spojená s obezitou patří: 

  • srdeční a cévní onemocnění
  • vysoký krevní tlak
  • cukrovka 2. typu
  • rakovina

Méně rizikové, přitom velmi časté a nepříjemné symptomy jsou bolesti kloubů a svalů, dýchací problémy, neplodnost a deprese. Více o zdravotních rizicích spojených s obezitou se dozvíte v tomto článku

Určitě souhlasíte, že není o co stát a vyplatí se pro vaše zdraví něco udělat. S produkty KetoFit se podařilo úspěšně zhubnout už desítkám tisíc žen. Seznamte se jejich příběhy – uvidíte, že hubnutí máte na dosah. Stačí pár týdnů a můžete se před zrcadlem radovat ze své nové postavy!

BMI kalkulačka není úplně pro všechny

Tato stránka slouží jako BMI kalkulačka pro dospělé, konkrétně jedince nad 20 let. Náš výpočet BMI není použitelný pro děti, těhotné ženy, nebo třeba jedince se zvýšeným objemem svalů (kulturisti, siloví a profesionální sportovci). 

Pokud vás tentokrát výsledek výpočtu BMI v naší kalkulačce nepotěšil, nezoufejte. Naštěstí už existují opravdu účinné způsoby, jak proces hubnutí zvládnout a dostat se na tu správnou BMI hodnotu. Neváhejte nás kontaktovat kvůli konzultaci. 

Máte-li nadváhu, získejte zpět svoji ideální postavu. S balíčky KetoFit to zvládly už tisíce lidí s nadváhou.Trpíte obezitou? Vážně riskujete vlastní zdraví. Doporučujeme vám balíčky KetoFit, se kterými radikálně snížíte BMI. 

 

Podívejte se na příběhy, jak se během velmi krátké doby podařilo zákaznicím KetoFit snížit BMI o neuvěřitelnou hodnotu.

Zhubla jsem s proteinovou dietou KetoFit
Reálné příběhy žen, které radikálně snížili své BMI během velmi krátké doby s KetoFit.

 

 

Nejrychlejší hubnutí  

 

Proteinová dieta KetoFit

 

 

Stále váháte i když vám vyšlo vysoké BMI na kalkulačce?
Dodejte si motivaci od reálných zákazníků, kteří úspěšně zhubli,
přidejte se do BMI skupinky na Facebooku, kde je přes 4 000 členů.

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

ppl visa master maestro
Buďte s námi každý den